ESKİŞEHİR İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Düş ve Eskişehir Sanayi Odası Genel Sekreteri Volkan Günaydın odamızı ziyaret ettiler.

İlçemiz ve bölgemiz ekonomisi, üyelerimizin ve odamızın sorunları görüş ve çözüm önerileri ve karşılıklı istişarelerde bulunmak ve aynı zamanda iki oda arasında Stratejik İş Birliği Protokolü amacıyla odamız meclis salonunda gerçekleşen ziyarete ..,

Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent,  Yönetim Kurulu Üyesi Kısmet Turan, Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk katıldılar.

Tekstil, metal işleme, gıda, beyaz eşya ve makine imalat gibi stratejik sektörlerde iş birliğinde bulunmak için  imzalanan Stratejik İş Birliği Protokolü, Uluslar arası pazarlara birlikte erişim sağlamak, Projeler geliştirmek, teknoloji geliştirme ve İnovasyon faaliyetleri için açık ağlar oluşturulması, nitelikli işgücü için genel eğitim ve  mesleki eğitim boyutunda  stratejik projeler geliştirmek ve işbirliği yapmak, yüksek katma değerli ve yüksek teknolojili sektör / ürünlerde ortak odak projeleri yapmak için imza altına alındı.

Yönetim kurulu başkanı Buğra Levent ziyareti sebebiyle duyduğu memnuniyeti dile getirirken odamız faaliyetleri hakkında kısaca bilgiler aktardı. İşbirliği protokolümüzün de hayırlı olmasını diledi.

Karşılıklı fikir alışverişi sonrasında ziyaret son buldu.

İlişkili Haberler