BİLECİK MİLLETVEKİLİ SELİM YAĞCI’NIN YENİ YIL MESAJI

Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın 2021 Yeni Yıl mesajı:

Değerli Hemşehrilerim…

Yeni ümitler ve beklentilerle 2021 yılına merhaba diyoruz.

2021’in hemşehrilerim, ülkem ve dünyadaki tüm insanlar için hayırlara vesile olmasını dilerim.

Zorluklarla sınandığımız 2020 yılı içerisinde dünyayı etkisi altında alan Kovid-19 virüsü nedeniyle modern dünyanın yaşadığı en büyük sağlık krizine hep birlikte tanıklık ettik.

Kovid-19 salgını gurur kaynağımız olan güçlü sağlık altyapımızın dünyaya örnek olduğunu gösterdi.

Bu süreçte yeni Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanemizin hizmete alınmasının gururunu hep birlikte yaşadık.

Testten teşhis, tedavi ve ilaca kadar salgınla mücadele için gereken her türlü hizmeti vatandaşlarımıza ücretsiz sunduk. Maskeden solunum cihazına, sarf malzemelerinden ilaca kadar vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının temini noktasında salgının en kritik evresinde aldığımız tedbirler; Kovid-19 virüsü nedeniyle modern dünyanın yaşadığı en büyük sağlık krizini en az zararla atlatmamızı sağladı.

Şeyh Edebali’nin “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN” anlayışından hareketle modern dünyanın yaşadığı en büyük sağlık krizi nedeniyle yaşanan ekonomik sıkıntıları hafifletmek için kolları sıvadık. Türkiye’mizin büyümesi, güçlenmesi için ter döken, emek veren işçimiz, esnafımız, çiftçimiz, üreticimiz, sanayicimiz, tüccarımız ile el ele vererek ekonomimizi ayakta tuttuk.

Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu sancılı günlerde güzel gelişmelerde oldu.

Ayasofya’nın, Fatih Sultan Mehmet Han’ın vasiyetine uygun şekilde, dualar, niyazlar ve gözyaşları eşliğinde asli kimliğine kavuştuğuna şahit olduk.

Karadeniz’de 405 milyar metreküplük rezerviyle Türkiye tarihinin en büyük doğal gaz kaynağının keşfedildiğine şahit olduk.

Dağlık Karabağ’a yeniden Azerbaycan bayrağının dikilişine şahitlik ettik.

Kuruluş, Diriliş ve Kurtuluşun şehri Bilecik’imizin Söğüt ilçesinde Türkiye’nin en büyük altın rezervinin bulunuşuna tanıklık ettik.

Savunma sanayinden kültür ve sanata, tarımdan dış ticarete, ulaşımdan enerjiye birçok yatırımı ülkemize kazandırmanın heyecanını hep birlikte yaşadık.

2021 Ekonomiyi güçlendirecek, demokrasi, hak ve özgürlüklerin çıtasını yükseltecek reform hazırlıklarımızın hayata geçmeye başladığı yıl olacak.

AK Parti olarak ülkemize ve milletimize hizmet yolunda engel tanımadık, tanımıyoruz.

Son 18 yıldır olduğu gibi 2021 senesinde de inşallah ‘Aşkınan çalışan yorulmaz’ inancıyla çalışmaya, koşturmaya devam edeceğiz.

Tedbiri elden bırakmadan, kurallara uyarak, ülkemizin salgın musibetinin üstesinden bir an önce gelme mücadelesine destek vererek 2021’e  merhaba diyelim.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Salgın, deprem, çığ ve sel felaketi başta olmak üzere, 2020 de dar-ı bekaya uğurladığımız kardeşlerimizi;  şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum.

2021’in hemşehrilerime, ülkemize, bölgemize ve dünyamıza güvenlik, huzur, mutluluk, sağlık ve refah getirmesini temenni ediyorum.

Hep birlikte daha iyiye daha güzele…

İlişkili Haberler