OSB CAMİİ TÖRENLE İBADETE AÇILDI

Bozüyüklü iş adamlarından Garip Öge tarafından Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde inşa edilen cami düzenlenen törenle ibadete açıldı.
Caminin açılış töreninde konuşan Bozüyüklü iş adamı Garip Öge bu camiyi vefat eden babalarının adına yaptırdıklarını belirterek kendileri için çok önemli olan bu caminin yapımında emeği geçen herkese ve açılış törenine katılan tüm misafirlerine teşekkür etti.  Garip ve Muhammed Öge kardeşlerin yaptırdıkları caminin açılış kurdelesi hayır duaları eşliğinde kesilerek cami ibadete açıldı. Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu Bozüyük Organize Sanayi Bölgesinin Bilecik ve Bozüyük için bölgenin en önemli sanayi bölgelerinden biri olduğunu belirterek Garip ve Muhammed Öge kardeşlere OSB bölgesinde ihtiyaç doğrultusunda yaptırdıkları bu cami için teşekkür etti ve caminin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Caminin açılış törenine Eski Devlet Bakanı ve Milletvekili Bahattin Şeker, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Dr. Burhan İşleyen, Diyanet İşleri Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanı Hafız Osman Şahin, Bilecik İl Müftüsü Ali Erhun, Bozüyük Belediye Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, siyasi parti temsilcileri, Öge ailesi ve yakınları ile davetliler katıldı.

İlişkili Haberler