BOZÜYÜK HABER bozuyuknet - Selim Yağcı STK Temsilcileri İle Buluştu

Selim Yağcı STK Temsilcileri İle Buluştu

Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı Bozüyük’te Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile bir araya gelerek Bozüyük’ün sorunlarını dinledi ve çözüm önerileri alarak fikir alışverişinde bulundu.Yağcı toplantı sonrası yaptığı açıklamada;

 

“Birlik beraberliğin simgesi ve şehirlerin karar alma süreclerinin yapıtaşı olan Bozüyük’ümüzde özveriyle hizmet veren Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile Bilecik Milletvekili olarak düzenlediğimiz programda bir araya geldik. AK Parti Bozüyük İlçe Başkanımız Hüsnü Ersoy, İl Genel Meclis Başkanımız Osman Yılmaz, Dodurga Belde Belediye Başkanımız Selim Tuna, İl Genel Meclis Üyelerimiz Mesut Çetin ve Erdinç Gesge ve Değerli STK'larımızın temsilcileri ve Bozüyük muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz toplantıda, Bozüyük’ümüzü konuştuk. Talepleri dinledik önemli istişareler gerçekleştirdik. Güçlü BOZÜYÜK Güçlü Türkiye için durmadan yorulmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Katılımlarıyla Bizleri Onurlandıran Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcilerimiz ve Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.