BOZÜYÜK HABER bozuyuknet - PTT Dodurga'ya Şube Açtı

PTT Dodurga'ya Şube Açtı

PTT Dodurga Beldesi’ne Şube açtı.İlk kez bir PTT Şubesine sahip olan Dodurgalılar bu hizmetten oldukça memnun kaldılar.Açılış törenine Milletvekili Selim Yağcı’nın yanı sıra Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna,siyasiler ve Dodurga Halkı katıldı.

 

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna Sosyal Medya hesabından açılışla ilgili şu açıklamayı yaptı;

 

PTT Dodurga Şube açılışımızı gerçekleştirdik. Beldemize yeniliklere devam ediyoruz. Beldemiz için çok önemli olan bir çalışmayı da rabbimizin izniyle mübarek kandilin gününde hizmete açmak başka bir güzel oldu. İnşallah yapacağız dediğimiz tüm projelerimizi tek tek hayata geçiriyoruz. Açılışımıza katılan Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı'ya, PTT Başmüdürü Serhat Bozkurt'a, Eskişehir PTT Baş Müdürü Hüseyin Zengin'e ve İşletme Müdürü Abdülaziz Çivik'e ve PTT personeline, AFAD İl Müdürümüz Mehmet Hayri Demirel'e, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Aksu'ya, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Nail Öztürk'e, Ak Parti Bozüyük İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy'a, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz'a, İl Genel Meclisi üyeleri Zeki Kayadelen'e, Mesut Çetin'e, Erdinç Gesge'e, Ak Parti Bilecik Belediye Meclis Üyesi Çetin Kaya, Ak Parti Bozüyük Teşkilatı'na, önceki dönem Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya, Okul Müdürlerimiz Ali Aygül, Kerem Durak'a, öğretmenlerimize, Jandarma Karakol Komutanı Osman Baykal'a, Orman İşletme Şefimiz Gökhan Dalaman'a, Muhtarlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, önceki dönem Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş'a ile Dodurgalı vatandaşlarımız çok teşekkür ederim.

 

Beldemize hayırlı olsun

 

Cenab-ı hak’ın sen olmasaydın alemleri yaratmazdım dediği Nebiler nebisi Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (Sav),e Salat ve selam olsun. Peygamber Efendimizin doğumunun 1448. yılı Mevlid kandilimiz cümlemize kutlu mübarek olsun.